Uncategorized / Posted on

Bağcılar Elektrikçi

Bağcılar Elektrikçi

Elektrik Firmamız Hakkında

Kuruluşundan itibaren taahhüt, mühendislik, imalat ve bakım hizmetleri veren elektrikçi firmamız, İstanbul Bağcılar bölgesinde hizmetlerini yürütmektedir. Sanayi ve enerji sektöründeki gelişmelere paralel olarak kurumsallaşmaya ve alanında uzmanlaşmaya yönelen firmamız, tecrübeli ve uzman kadromuz ile Bağcılar bölgesinde yer alan bütün sanayi tesisleri, hastane, otel, AVM, işyeri ve sanayi sitelerinin elektrik projeleri, aydınlatma ve güç, güvenlik sistemleri ve otomasyon sistemlerinin kuruluşunu ve bakım hizmetlerini yerine getirmektedir.

Ruhunda yenilikçilik barındıran ve elektrikçi olan firmamız, teknolojik gelişmeleri daima yakından takip etmektedir. Bu sayede yenilenebilir enerji kaynakları ve enerji verimliliği konusunda kaliteli ve başarılı hizmetler sunmaktadır. Tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize zamanında ve güvenilir çözümler üretmekteyiz. Elektrik arıza servisi olarak da hizmet veren firmamız, bu konuda da kendine olan güveni ile dünya standartlarında hizmet vermektedir. Firmamız tarafından verilen diğer hizmet bilgilerimiz aşağıda anlatılmıştır.

Bağcılar Elektrikçi
Bağcılar Elektrikçi

Firmamız Tarafından Verilen Hizmetler

Teknolojik gelişmeler ışığında ilerleyen ve hizmetlerini sürdüren firmamız, müşterilerimizin kaynaklarını etkin ve aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayan tedbirler almaktadır. İşimizi yaparken çevreye karşı olan sosyal anlamdaki sorumluluklarımızı asla unutmadan hizmet vererek gelecek nesillere de yaşanabilir bir dünya bırakmak istemekteyiz.

Hizmetlerimizin kaliteli olmasının yanında kusursuz olmasına da önem veren firmamız, elektrik arıza servisi olarak da hizmetlerini yürütmektedir. Verdiğimiz bütün hizmetlerde olduğu gibi elektrik arıza servisi hizmetimizde de önce insan prensibi ile hareket etmekteyiz. Elektrik arıza servisi hizmetimiz ile elektrik arızalarının tamirinden sonra düzenli olarak takibi de bizzat deneyimli personellerimiz tarafından büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Bu sayede meydana gelen arızanın tamamen tamir edildiği anlaşılarak arızanın bir daha tekrar etmemesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Hem kendimize hem de hizmetlerimize olan güvenimiz ile her türlü elektrik işlemlerinizde yanınızdayız.

Hemen Ara !