Uncategorized / Posted on

Şişli Elektrikçi

Şişli Elektrikçi

Elektrik arızası hizmeti veren firmamız, İstanbul Şişli bölgesindeki her türlü elektrik sorununuz için sizlere destek olmaktadır. Ev, işyeri, okul, kamu kurumları, bankalar, fabrikalar gibi birçok alanda uzman ekibiyle sizlere hizmet sunan elektrik arıza servisi firmamız, 7 gün ve 24 saat hizmetinizdedir. Mekanlarınızdaki elektrik sorunları için size profesyonel bir hizmet sunan firmamızda her türlü elektrik sorununuz en i şekilde çözülmektedir. Eğitimli ve sertifika sahibi personeli ile yaşam alanlarınızdaki elektrik sorununu güvenli bir şekilde çözen elektrik arıza servisi şirketimiz, bütçenizi yormayacak hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca firmamız acil elektrikçi hizmetleri ile sizlere zor zamanlarınızda destek olarak, elektrik sorunlarınızı en güvenli şekilde çözmenize yardımcı olmaktadır. Şişli elektrikçi firması olarak birçok elektrik işinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Şişli Elektrikçi
Şişli Elektrikçi

Elektrik Arızası Hizmetlerimiz

İşinde uzman teknisyenlerle sizlere kaliteli hizmet sunan firmamızın faaliyet konularını şu şekilde sıralayabiliriz:

Bina Elektrik Tesisatı Kurulum Hizmeti: Binalardaki elektrik tesisatının kurulması işlemleri

Elektrik Arıza Servis Hizmeti: Mekânlarınızdaki her türlü elektrik sorununun çözümü için verilen hizmet

Plan ve Proje Hizmetleri: İnşaat projeleriniz için binalara elektrik tesisatı kurulum hizmetleri.

Topraklama Ve Paratoner Tesisat Hizmetleri: Binalarınıza topraklama ve paratoner sisteminin kurulması ve elektrik tesisatının güvenli hale getirilmesi işlemleri

Zayıf Akım Tesisatları: Binalarınızdaki elektrik akım sorununun çözülmesi

Yangın İhbar Sistemleri: Yangın ihbar, kamera, aydınlatma gibi her türlü elektrik sorununun çözümü

Elektrik Panoları: Binalarda yer alan elektrik panolarının bakımı, onarılması ve güvenli hale getirilmesi işlemleri

Elektrik Malzemesi Satışı Ve Montajı: Binalarınızdaki elektrik sistemlerine en uygun yedek parça hizmetinin sağlanması.

Kompanzasyon Tamiri ve Bakımı: Elektrik sayacınızın ve tüketim verilerinizin kontrol edilmesi işlemi.

Herhangi bir zaman elektrikçiye ihtiyacınız olduğu anda sizlerin yanında olan Şişli elektrikçi şirketimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyetini baz alarak sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Elektrik sorunlarınıza güvenilir çözümler yaratan firmamızda hızlı ve güvenilir çözümler bulabileceksiniz. Tecrübeli ekibi ile binalarınızdaki elektrik sorununa en iyi çözümler getiren firmamız, profesyonel hizmet anlayışını benimsemektedir. Siz de İstanbul Şişli bölgesinde işinde uzman bir elektrikçi arıyorsanız, günün her saatinde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Ara !