Uncategorized / Posted on

Zeytinburnu Elektrikçi

Zeytinburnu Elektrikçi

Zeytinburnu elektrik arıza servisi firmamız, teknik personelleri ile İstanbul Zeytinburnu ve çevresinde profesyonel hizmet anlayışı ile günün her saatinde hizmet vermektedir. Firmamız günün her saatinde acil elektrikçi hizmeti ile faaliyet göstermektedir. Hizmet vermiş olduğumuz bölgeler. Evler, iş yerleri, çok katlı binalar ve siteler, okullar, hasta haneler, alışveriş merkezleri, bankalar resmi kurumlar, endüstriyel tesisler ve fabrikalar, resmi kurumlar, bankalar vb. gibi pek çok alanda uzman elektrik kadromuz ile haftanın her günü 7/24 saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu Elektrikçi
Zeytinburnu Elektrikçi

 Tüm Elektrik Hizmetleri Veriyoruz

İstanbul’un her bölgesine hizmet götüren elektrik arıza servisi firmamız, uzman ekipleri ile mevcut arızanızı kısa zamanda profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Elektrik arıza servisi formumuzu doldurarak bir yıl garantili ücretsiz işçilik hizmetlerimizden yararlanarak, arızayı olumlu halde sonuçlandırabilirsiniz. Profesyonel uzman kadromuz ile her türlü elektrik sorunlarınızı en hızlı biçimde ve profesyonel yoldan çözüme kavuşturuyoruz. Özellikle yeni yapılan yapıların ya da tadilatı yapılan binaların elektrik tesisatı işlemlerini profesyonel ekibimizle kısa sürede tamamlayarak anahtar teslimi hizmetinize sunuyoruz.

Elektrik Tamir Servisi

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine müşteri memnuniyeti ilkesi ve bilincine dayalı olarak elektrik arızası ve tamiri konusunda tecrübeli elektrikçi kadromuz ile siz değerli müşterilerimize tamir hizmeti sunmaktayız. Kalite, teknoloji ve estetiğin takipçisi olmaya devam eden firmamızın daha iyiye ulaşabilmesi için en büyük destekçisi yine siz değerli müşterilerimizdir. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır;

 

Elektrik arıza servisi,

Yapısal kablolama ve Network kurulumu,

Kamera ve güvenlik sistemleri,

Alarm sistemleri ve telefon santralı

Elektrik tesisatı

Pano aydınlatma sistemleri

Ev türü bulaşık makineleri ve iş yeri mutfak makineleri, cinbalı kahve makineleri

Tamir bakım ve montaj hizmetleri gibi elektrikle alakalı her türlü sorunlarınızda uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Hemen Ara !