Elektrik Arıza

Hizmeti

Elektrik arızalarınızda güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlayan Çelikhan Elektrik; kurulduğu günden bu yana sorunlarınıza 7/24 çözüm sunmaktadır. Bütün elektrik arızalarınızda, İstanbul içi servis hizmeti veren firmamız, profesyonel ekibi ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Servis hizmetimiz 24 saat devam etmektedir.

Avize Montaj

Hizmeti

İstanbul genelinde Çelikhan Elektrik 14 ilçede Avize montaj hizmetini sunmaktadır. Eğitimli ve donanımlı teknisyenlerimiz, servis hızımız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla sizlere standardın çok daha üzerinde servis hizmet garantisi sunuyoruz. Sizlere sunulan hizmetlerimizin her aşamasında tüm müşterilerimiz %100 Çelikhan Elektrik garantisi altındadır.

Kablolama

Hizmeti

Bina ve işyerlerinizin tüm kablolama işlemlerini Çelikhan Elektrik güvencesi ile yapmaktayız. Profesyonel ekibimiz, görüntü kirliliği yapmayacak bir biçimde kablolama işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. İstanbul içi kablolama ihtiyaçlarınızda, projelerinizin yardımcısı olmayı ilke edinmiş firmamız bir telefon kadar yakınınızda!

Pano Tesisatı

Hizmeti

Firmanızın ve iş yerinizin elektrik panolarının tesisat, bakım ve onarım işlemlerini profesyonel olarak yapıyoruz! İş yerleri, binalar, santraller ve tüm pano kullanım alanlarında hizmet vermekte olup, onarım ve bakım alanında uzman ekibimiz ile çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız. Elektrik şakaya gelmez! Güvenilir bir hizmet için hemen arayın!

Uydu Kurulumu

Hizmeti

Binaların ve iş yerlerinin tüm elektrik tesisatlarını en kaliteli biçimde yapıyoruz! Güvenilir, uzman ekibimizle, binalarınızı ve iş yerlerinizin a’dan z’ye, elektrikle ilgili bütün iç tesisatlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız, elektrik konusunda uzman bir ekiple, dünden bu güne ilerleyeme ve yeni referanslar ile vizyonunu sürdürmeye devam etmektedir.

Tadilat Dekorasyon

Hizmeti

Her türlü bina, daire, iş yeri, dükkanı sıfırdan yeniliyoruz. Kaba inşaat ya da aktif yaşam alanlarınızın bütün dekorasyon ve tadilat işlerini profesyonel ekibimiz ile bütçenize uygun bir biçimde tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz.