Bahçelievler

 

Elektrik konusunda en iyi hizmet anlayışını hedef alan firmamız, pano kurulumu, aydınlanma tesisatlarının bakımı ve montajı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi aletlerin elektrik bağlantıları gibi konularda hizmet vermektedir.

 

Uzman Kadro

 

Elektrik konusunda son derece tecrübeli olan elemanlarımız, oldukça başarılı ve oldukça etkili çalışma yöntemlerine sahiptir. Öncelikle iş güvenliğini dikkate alan elektrik arıza servisi çalışanlarımız, en güvenli çalışma yöntemlerini tercih etmektedir. Günün her saatinde müşteri hizmetlerimiz, elektrik konusundaki problemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır. Tecrübeli kadromuz, özel olarak oluşturulmaktadır.

 

Kullanılan Malzemeler Garantilidir

 

Kaliteli malzemelerle oluşturulan çalışma sistemimizde, garantili parçalar kullanılmaktadır. Günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. Günlük yaşantımızın en önemli unsurlarından biri olan elektrik, sosyal hayatımızın en önemli ihtiyacıdır. Bu nedenle, gerek tamir olsun ve gerek montaj olsun, en iyi ekiplerle çalışmak gerekir. Bu konuda garantili hizmet anlayışına sahip olan elektrikçi firmamız, elektrik konusunda bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

 

Güvenli ve Etkili Hizmet

 

Ölümcül tehlikelere sebep olan elektrik konusu, profesyonel çalışma sistemlerini gerektirmektedir. Elektrik arıza servisi firmamız, insanların can güvenliğini ön plana alarak, en güvenli çalışma sistemlerini tercih etmektedir. Dört mevsim, gece veya gündüz, yaz veya kış aylarında, firmamızdan elektrik hizmetini talep edebilirsiniz. Tamir ve bakım öncesinde sözleşme yapılmaktadır ve sözleşme kurallarına riayet edilmektedir. Güven ve kalitenin yanı sıra, iş ahlakına sahip olan ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır. Bahçelievler bölgesinde, bizi aramanızdan kısa bir süre sonra, adresinize gelmekteyiz. Bu bölgenin elektrik işlerinde, oldukça başarılı olan elektrikçi firmamız, kısa zamanda, tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. İnşaat elektriği, tesisat döşeme, elektrik arızaları, aydınlanma teşkilatının döşenmesi ve tamiri gibi birçok konuda uzman olan firmamız, güvenli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Elektrik hizmetleri kategorisinde, güncel tamir ve bakım işlemlerini takip etmekteyiz.