Beyoğlu

 

Elektronik eşyalarınızın veya ev tesisatı içerisinde yaşanan problemlerin çözümü için bizleri tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz halde kısa süre içerisinde tüm problemlerinizi çözüme kavuşturacağız. Profesyonel elektrikçi ekibimiz ile Beyoğlu bölgesinde bulunan tüm evlere ve mekanlara hizmet vermekteyiz. İş yerlerinde veya evlerde oluşan elektrik tesisatı problemlerini tamamen gidermek için en yüksek düzeydeki ekipmanları kullanmaktayız. Elektrik arıza servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde karşılaştığınız elektrik problemlerinde bizlere ulaşarak kısa süre içerisinde çözüme kavuşabilirsiniz. Apartmanlarda bulunan tesisat problemleri de teknik ekibimiz tarafından giderilebilir. Acil olarak bir servise ihtiyacınız varsa telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Beyoğlu semtinde bulunan tüm apartmanların ve iş yerlerinin elektrik problemlerini çözebilmek için 24 saat boyunca hizmetimiz devam etmektedir.

 

İnternet ve Telefon Tesisat Problemleri

 

Bulunduğunuz bölgede İnternet altyapısı çok kötüyse ve tesisat problemi yaşıyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Altyapının daha iyi olabilmesi için kabloların kurulumunu da firmamız gerçekleştirecektir. Elektrikçi ekibimiz İnternet bağlantılarının kesilmesine çözüm sunmaktadır. İnternet bağlantılarının kopmaması için kabloların değişimini de üstlenmekteyiz. Böylece bölgede bulunan tüm İnternet problemleri tamamen giderilecektir. Firmamız aynı zamanda telefon hatlarında bulunan problemlere de çözüm sağlamaktadır. Günün her saatinde firmamıza ulaşabilir ve yaşadığınız problemleri dile getirebilirsiniz.

 

Binan Tesisat Arızaları

 

Binanızda bulunan elektrik panolarında problem yaşıyorsanız ve Beyoğlu bölgesinde acil elektrik arıza servisi arıyorsanız firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Beyoğlu bölgesine yakın olduğumuzdan dolayı en hızlı şekilde çözümleri siz müşterilerimize sunacağız. Uzun zamandır elektrik arıza hizmeti verdiğimizden dolayı yaşadığınız elektrik problemlerini en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabiliyoruz. Binanızda bulunan İnternet panosunun değişmesini istiyorsanız bu konuda da bizlere ulaşabilirsiniz. Panoların değişimini, pano içerisinde bulunan kabloların onarımını da gerçekleştirmekteyiz.