Fatih

 

Uzun zamandır, elektrik arıza servisi sektöründe aktif olan firmamız, İstanbul Fatih ve çevresine Plan- Proje, Bina elektrik tesisatı, Elektrik arızaları ve Taahhüt işleri, Elektrik panoları, Zayıf Akım Tesisatları, Topraklama tesisatları, TV sistemler, Aydınlatma sistemleri kurulumu, Telefon tesisatı, Yangın ihbar sistemleri, Kamera ve güvenlik sistemleri, Görüntülü konuşma, Katlı geçiş sistemleri, Elektrik malzemeleri satışı ve montajı gibi pek çok konularda uzman elektrikçi kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Bünyemizde hizmet alan çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve işinin ehli kişiler olup, elektrikle alakalı her türlü arızalarınızın çözümünde 7/24 saat boyunca yanınızdadır.

 

 Bina Elektrik Tesisatı

 

Elektrik arıza konusunda uzman kadromuzla hizmet veren firmamız, sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Yeni yapılan ya da tadilatı bitmiş binalarınızın elektrik tesisatlarına tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile müdahale ediyor, kısa zamanda kullanımınıza sunuyoruz. Mevcut elektrik tesisatı ile yaşadığınız sorunlarınız ve elektrikle ilgili diğer konulardaki arıza ve istekleriniz için 7/24 saat boyunca elektrik arıza servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Arızanızı ve projenizi halledinceye kadar hiç durmayan, işinin ehli elektrikçilerimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için her geçen zamanda kendilerini biraz daha geliştirmektedirler.

 

Acil Elektrikçi Hizmeti Veriyoruz

 

Firmamız Uzman Elektrikçi kadrosu ile elektrikle ilgili problemleriniz için haftanın her günü 7/24 saat boyunca acil elektrikçi hizmeti vermektedir. Eviniz, işyeriniz ya da ofisinizde İnternet altyapısı, telefon kurulumları ve her türlü elektrik arızalarınız için hızlı ve sorunsuz çözümler sunmaktayız.

 

Sektöründe en tecrübeli ve kendisini sürekli yenileyen elektrik firmalarından biri olan firmamız, içinde bulunduğu semtin en eski ve profesyonel elektrikçisidir. Mahallenizde kendinize en yakın elektrik firması arıyorsanız, elektrikçi firmamız, elektrikle ilgili her türlü sorunlarınız da her daim yanınızdadır. Sorunlarınız için sizlere Acil elektrikçi hizmetlerimizi gönderiyor, uzman kadromuz ile sorunlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.