ELEKTRİK VE ELEKTRİK ARIZA SERVİSİMİZ

 

İstanbul Sarıyer ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, belirlenen kalite politikası çerçevesinde elektrikçi ve mühendislik çalışmalarını hem güvenilir hem de ekonomik şekilde uygulanabilir kılmaktadır. Yasa ve yönetmelikler çerçevesinde verilen hizmetler, müşterilerin beklentilerini maksimum seviyede karşılamaktadır.

 

Teknik ve teknolojik anlamda gelişmeleri daima yakından takip eden firmamız, gelişen teknolojileri üstlenmiş olduğu projelerde uygulamaktadır. Ayrıca çalışan personellerimizin eğitim seviyelerine de büyük önem verilerek eğitim seviyeleri artırılmaktadır. Buna bağlı olarak en iyi elektrikçi olma yolundaki hedefi doğrultusunda çalışan firmamız, teknoloji alanında sürekli olarak güncel kalma imkânı tanıyarak kalitesini her geçen gün artırmaktadır. Kurulduğu günden bugüne sürekli olarak büyüyen firmamız, vermiş olduğu kaliteli elektrik arıza servisi ile çevreye ve topluma büyük önem vermektedir. Çözüm ortağı kapsamında kalıcı hizmetler veren firmamız, tamamen müşteri istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

 

FİRMAMIZ TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER

 

Elektrik enerjisi, ulaşmış olduğu teknolojik noktada hayatın her alanında kullanılması ile yaşamsal bir enerji kaynağı haline gelmiştir. Ulaşımdan sağlığa, üretimden günlük yaşama kadar her alanda kullanılır bir hale gelen elektrik enerjisi hizmetlerimiz ile daima müşterilerimizin yanında olmaktayız.

 

Enerji kayıpları ile elektrik arızaları, yaratacağı sorunlar ile insanların yaşamını doğrudan etkilemektedir. Bu anlamda elektrik arıza servisi hizmetimiz ile her türlü elektrik arızalarını tamir etmekteyiz. Kaliteli elektrik kullanmanızı sağlayan firmamız, elektrik enerjisinden kaynaklanan her türlü elektrik arızasını teknolojik gelişmelerden yararlanarak tespit eder ve kısa süre içinde tamiratını yapar.

 

Mevcut elektrik sorunları giderilerek elektrik sistemi ile makinelerin elektrik kaynaklı olan arızaları kolay bir şekilde tespit edilir. Bu konuda çözüm projelendirilerek arıza giderilir. Elektrik arıza servisi hizmetimizden sonra sistem periyodik olarak kontrol edilerek bakımları yapılır. Böylece yeni bir arızanın çıkması da önlenmiş olur.